13-10-2017

Basisschool Edith Stein doet mee aan de actie ‘Sparen voor je school’. Deze actie wordt georganiseerd door de Jumbo supermarkten en loopt van 4 oktober tot en met 21 november 2017. Samen kunnen we ervoor zorgen dat we extra materiaal kunnen aanschaffen voor onze school.

Hoe kunt u sparen voor onze school?
Tijdens de actieperiode ontvangt u bij iedere €10,- een schoolpunt met een unieke code bij de deelnemende Jumbo-winkels (Jumbo Foodmarkt aan de Noordkade, Jumbo De Boekt en Jumbo De Bunders). Er zijn vier mogelijkheden om de punten in te leveren.

  1. Op de website http://www.jumbosparenvoorjeschool.nl kunt u heel eenvoudig uw schoolpunten toewijzen aan onze school.
  2. In de winkels zelf kunt u ook uw punten voor onze school inleveren. 
  3. U kunt uw punten inleveren op school.  De dozen hiervoor vindt u bij de onderbouwingang en tegenover de teamkamer.
  4. Ook is er een app beschikbaar, hiermee is het mogelijk om snel de punten te scannen.

Hoe meer punten we verzamelen, hoe groter het bedrag dat de school mag besteden aan materiaal. Spaart u met ons mee?